134 відгуків
promo_banner
+380 (96) 715-75-75
+380 (93) 715-75-75
Каждому по-карману, всем по-душе

Мотор

У цій главі представлені різноманітні запчастини які так чи інакше ставляться до мотор-колесу моноциклу. Це в першу чергу саме мотор-колісо, камери і шини для нього, а так-ж педильні стійкі, педалі, самі педалі, накладки на педалі і пр.

Багато з представлених частин потребують періодичної заміни і по суті є Ресурси, що використовуються для монциклу. До таких належать абразивні накладки педалей, покришка колеса та інші зношені елементи пристрою. Витрати повного спектру витрат дають змогу постійно підтримувати моноцикл у актуальному стані.
У цьому розділі представлені всілякі запчастини, які так чи інакше відносяться до мотор-колеса моноциклу. Це в першу чергу саме мотор-колесо, камери і покришки для нього, а також педальні стійки, педальна вісь, самі педалі, накладки на педалі та ін. Багато представлених запчастин вимагають періодичної заміни і, по суті, є витратними матеріалами для монциклу. До таких відносяться абразивні накладки педалей, покришка колеса та інші елементи пристрою, що зношуються. Наявність повного спектру витратних матеріалів дозволяє постійно підтримувати моноцикл в актуальному стані.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner