134 відгуків
promo_banner
+380 (96) 715-75-75
+380 (93) 715-75-75
Каждому по-карману, всем по-душе

Зберігання та експлуатація Li-ion акумуляторів

Зберігання та експлуатація Li-ion акумуляторів
Оптимальні умови зберігання Li-ion акумуляторів досягаються при заряді на рівні 40-70% від його ємності і температурі близько 5°C.
Причём низкая температура является более важным фактором для малых потерь ёмкости при долговременном хранении. В первую очередь это связано с замедлением химических процессов, происходящих внутри батареи при низких температурах. Однако понижать температуру ниже чем -10°C не стоит, так как это может привести к деградации химических свойств её элементов.   
Учитывая естественный саморазряд аккумулятора при длительном хранении, необходимо подзаряжать его до уровня 70% ёмкости 1 раз в 6–9 месяцев. Это обеспечит оптимальные условия хранения и максимально сохранит химические свойства его элементов.


  Остерігайтеся занадто високих температур, як при зберіганні, так і під час експлуатації Li-ion акумуляторів.

Для прикладу, акумулятор може втратити 40% своєї номінальної ємності вже через три місяці зберігання при 60°C. Також не слід допускати повного розряду акумулятора. Глибокий розряд взагалі може вивести його з ладу. Тривале зберігання розрядженого акумулятора в більшості випадків приведе до його обнулення (без можливості відновлення).
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner